Bachovy esence

jemná podpora pro vaše emoce

Bachovy esence používám už dlouho - pro sebe, svoje blízké i zvířata v naší domácnosti. Protože s nimi mám výbornou osobní zkušenost, rozhodla jsem se je nabídnout i svým klientům. Květové esence jsem začala studovat více do hloubky. Zůčastnila jsem se několika kurzů a  absolvovala mezinárodní certifikované vzdělávání  BIEP.

Bachovy esence vám ráda  namíchám na míru na vaše aktuální specifické obtíže.

bachovy esence

Co jsou Bachovy esence

Bachovy květové esence vás podpoří v různých náročných situacích, pomohou vám udržet mysl ve větší emoční pohodě a rovnováze. 

Květových esencí je  38 + 1 esence známá jako krizová esence. Květové esence pocházejí z divoce rostoucích květů nebo stromů a keřů. Všechny jsou v tekuté formě a míchají se do lahvičky přímo pro uživatele. 

Esence míchám na míru přímo konkrétnímu člověku, na základě aktuálního emočního stavu. 

Kdy je vhodné Bachovy esence použít ...

... kdykoliv se cítíte  v napětí, stresu, máte úzkosti, špatně spíte, když máte pocit, že špatně zvládáte svoje emoce, zažíváte životní změny apod.

Velmi dobré zkušenosti mám s Bachovými esencemi hlavně při úzkostech, pocitech stresu, problémech se spánkem, životních změnách, výkyvech nálad...

Bachovy esence působí jemně, jsou vhodné i pro děti, těhotné ženy. Můžete je použít i u domácích mazlíčků.

Bez obav je můžete používat i pokud máte předepsanou nějakou medikaci vaším lékařem, ale samozřejmě nenahrazují lékařskou nebo psychiatrickou péči.

bachovy esence
bachovyesence
zimolez
bachovy esence

Jak probíhá konzultace? 

Výběr esencí je společná práce na základě našeho rozhovoru - osobního nebo on-line.

Při konzultaci se budeme soustředit a na vaši současnou situaci a aktuální pocity. Popíšetete potíže a emoce, které vás nejvíce zatěžují a já se vás budu doptávat. Až dojdeme ke společné shodě ve výběru esencí, namíchám vám vaši osobní směs.

Vaše lahvička může  obsahovat 1 až 7 esencí, záleží jak komplexní problém budeme řešit.

Dodržuji původní doporučení Dr. Bacha, který chtěl, aby výběr byl pro každého co nejjednodušší. K výběru nepoužívám žádné karty, kyvadlo, ani kineziologický test.

Konzultace trvá 45 - 60 min a probíhá podobně jako psychoterapeutické poradenství. Rozdíl je v tom, že se zaměříme na váš aktuální emoční a psychický stav. 

 

bachovy esence

Ceník

Osobní konzultace v Brně
individuální včetně užívací lahvičky
850 Kč
Rodinná konzultace
1 dospělý + dítě + 1 užívací lahvičky
1200 Kč
Emailová konzultace
individuální, včetně užívací lahvičky
750Kč
on line konzultace
individuální včetně užívací lahvičky
850 Kč

+ poštovné ČR 63 Kč /poštovné do SR 169 Kč 

Ráda vám pomohu s namícháním  osobní lahvičky na vaše specifické obtíže, nebo výběrem vhodné esence. Vyberte si  pro sebe, nebo pro své dítě konzultaci, která vám bude příjemnější a napište mi zprávu, nebo si rezervujte termín 

Zaujalo vás to? Chtěli byste zkusit ?