Psychoterapeutické poradenství

je důvěrný rozhovor, pomoc a podpora při hledání sebe sama. Nabízí možnost podívat se hlouběji ke kořenům našich psychických i fyzických problémů.Psychoterapeutická sezení pomáhají uvědomit si problémy v souvislostech, vidět situace novýma očima a v souvislostech. Díky terapeutické práci můžete nahlédnout do svého nitra a řešit své obavy, nejistoty, náročné emoce, které vás navenek svazují a zabraňují žít svobodně. Můžete tak nalézt svou přirozenost , žít více radostný život a dostat se do kontaktu se svými přáními a potřebami.

Na první setkání se obvykle domluvíme telefonicky nebo emailem.. Pokud nezvedám telefon, je to proto, že právě pracuji s klientem.

Ještě jednodušší je využít on-line rezervaci na portálu Známý lékař. Doma si v klidu vyberete čas, který vám vyhovuje a rezervujete si ho v objednávkovém formuláři. Vám přijde na mobil potvrzení a mě se zobrazí sms s vaší rezervací 🙂

Na první konzultaci se budeme domlouvat na cíli naší spolupráce, na tom co od terapie očekáváte, stanovíme si jasná pravidla pro společnou práci.

Obvykle po domluvě nabízím 3 – 5 sezení, abyste si vyzkoušeli způsob mojí práce, potom vyhodnotíme, jak je pro vás naše setkávání přínosné a jestli v něm chcete pokračovat.

enkaustika
arteterapie

S čím vám mohu pomoci

je mnoho oblastí, situací a prožívání v životě ve kterých je užitečné a potřebné objevit své nové možnosti, nastartovat změnu. Může jít například o tyto situace.

  • Cítíte, že potřebujete něco změnit, ale vlastně nevíte co? Nebo stojíte před nějakým rozhodnutím?
  • Špatně spíte, v noci se budíte, cítíte úzkost, neumíte se uvolnit a odpočívat?
  • Chcete se posunout ve svém životě, lépe se zorientovat, podpořit svůj osobnostní růst?
  • Zastihla a zaskočila vás nemoc, zažili jste traumatizující zkušenost, dlouhodobě se potýkáte se stresem ?
  • Nejste spokojení se svým prožíváním, zaplavují vás pocity se kterými si nevíte rady (úzkost, smutek, vztek, bezmoc, strach)?
  • Vztahy s ostatními vnímáte jako neuspokojivé, cítíte se závislí na alkoholu, práci, partnerovi ?

Procházíte těžkým životním obdobím, cítíte se dlouhodobě pod tlakem? Cítíte se smutní, bez energie, vyčerpaní?

Cítíte potřebu se někde zastavit, mít prostor pro své myšlenky, pocity. Chcete zažít prostředí, kde vás nikdo neposuzuje a nehodnotí?

Přejít nahoru